Учасники

Illustration
 • Про компанію

  ALVA Commerce – cертифікований партнер Adobe Solution, що спеціалізується на Magento Commerce. Ми експерти в галузі e-commerce на базі Magento, з десятирічним досвідом розробки та обслуговування цифрових продуктів. Ми маємо команду досвідчених професіоналів, інженерів, які гарантують, що ми виконаємо ваші очікування.Наша увага до всіх фаз життєвого циклу розробки додатків, від планування та проектування до впровадження та обслуговування, робить нас першокласним партнером для цифрових інструментів для B2B та B2C секторів.
  Кількість спеціалістів: 20+
  Офіси компанії в Україні: УжгородПредставництва у світі: Словакія

 • Спеціалізація

  E-commerce web development Digital transformationBusiness analysisQuality assurance and testingDevOpsDedicated teamTechnical and e-commerce support

 • Контакти

  Телефон:
  +380508020916
  +421552304866
  Електронна скринька:
  moc.ecremmocavla%40ofni

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:
  https://alvacommerce.com

  Компанія у соціальних мережах:
  https://www.facebook.com/alvacommerce
  https://www.linkedin.com/company/alva-commerce/

Illustration
 • Про компанію

  bvblogic - це технологічна компанія, яка захоплюється інноваціями, створює надійні та ефективні ІТ-рішення та продукти, вирішує глобально важливі завдання за допомогою талантів, стандартизації процесів та передових технологій.
  Кількість спеціалістів: 90
  Офіси компанії в Україні: Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці

 • Спеціалізація

  Послуги:Discovery WorkshopsOutstaffingOutsourcingProduct development (MVP, start-up)Web development Mobile developmentEnterprise mobilityUX/UI designDigital transformationBusiness analysisQA & TestingІТ-consulting and strategyData scienceAI, Machine Learning, Deep LearningПродукти:RedJumpers.agency - партнерська агенція для швидкого зростання молодих ІТ-компаній.Talentica.agency - агенція для пошуку та залучення технічних талантів для ІТ-компаній.P.aid.works - інноваційна краудсорсингова платформа для маркетингу та досліджень.

 • Контакти

  Телефон: +38 063 545 94 87Електронна скринька: moc.cigolbvb%40selas

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:
  https://bvblogic.com/

  Компанія у соціальних мережах:
  https://www.facebook.com/bvblogic
  https://www.linkedin.com/company/bvblogic/

Illustration
 • Про компанію

  Cleveroad - компанія з розробки програмного забезпечення, яка створює комплексні бізнес-рішення з 2011 року, орієнтуючись на інновації та прозорість дій.Ми співпрацюємо з відомими компаніями з німецькомовних та скандинавських країн, США, Великобританії, Канади та Саудівської Аравії. У 2020 році Cleveroad потрапив до ТОП 1000 найкращих світових аутсорсингових компаній, за версією Clutch.Будучи технічним консультантом, ми допомагаємо стартапам швидко запускатись, консультуємо малі та середні підприємств щодо цифровізації бізнес-процесів та допомагаємо підприємствам збільшувати свій персонал за допомогою необхідних технічних експертів.
  Кількість спеціалістів: 150+
  Офіси компанії в Україні: Дніпро, ХарківПредставництва у світі: Норвегія, США

 • Спеціалізація

  Engineering:Web app developmentNative mobile developmentCross-platform development UI/UX DesignQuality AssuranceDedicated TeamDomains expertise:Healthcare (Telehealth, EMR/EHR systems)Transportation & Logistics (Route planning, Systems for Transportation, Warehouse, Supply chain, and Fleet management)FinTech (Investment management software, RegTech and InsureTech software)Education (Learning management system, Mentoring platform)Media & Entertainment (VoD platform, Media streaming services)Tech consulting:Discovery phaseMVP developmentCloud migrationLegacy software modernizationCTO as Service

 • Контакти

  Телефон: +380951707616, +380958244321
  Електронна скринька:
  moc.daorevelc%40selas

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:
  https://www.cleveroad.com

  Компанія у соціальних мережах:
  https://www.facebook.com/cleveroadinc
  https://www.linkedin.com/company/cleveroad/

Illustration
 • Про компанію

  Computools - компанія з повним спектром програмного забезпечення, яка розробляє рішення, щоб допомогти компаніям задовольнити їх потреби. Наші клієнти представляють широкий спектр галузей, включаючи роздрібну торгівлю, фінанси, охорону здоров'я, побутові послуги тощо.
  Кількість спеціалістів: 200+
  Офіси компанії в Україні: Київ, ЗапоріжжяПредставництва у світі: США, Велика Британія, Ізраїль, Німеччина, Францiя, Бельгiя, Австралiя

 • Спеціалізація

  ConsultingDesignEngineering

 • Контакти

  Телефон:
  +380 66 150 88 56
  +380 63 711 83 83
  Електронна скринька:
  moc.slootupmoc%40ofni

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:
  https://computools.com/

  Компанія у соціальних мережах:
  https://www.facebook.com/computools.llc/
  https://www.linkedin.com/company/computools/

Illustration
 • Про компанію

  Cprime Studios - підрозділ Cprime, що займається розробкою програмних продуктів. Використовуючи гнучкі методи роботи, ми допомагаємо командам, які хочуть втілювати ідеї в життя, впроваджувати нові підходи, від проектування програмного продукту до розробки, інфраструктури і масштабування. Наша мета - зосередитися на унікальних вимогах вашого програмного продукту, дозволити вашій команді вивчати і інтегрувати новітні інструменти і мови, а також працювати з вашими людьми для розробки довговічних продуктів. Наш досвід включає проекти в таких галузях, як автомобілебудування, охорона здоров'я, фінтех, логістика, ecommerce і інші.
  Кількість спеціалістів: 150+ Офіси компанії в Україні: Київ, ДніпроПредставництва у світі: США

 • Спеціалізація

  HealthcareAutomotiveFintechBusiness software from scratch

 • Контакти

  Телефон: +38 056 235 33 77
  Електронна скринька:
  moc.emirpc%40ofni-soiduts

Illustration
 • Про компанію

  DataMix - це сервісна компанія, орієнтована на створення цифрових продуктів для бізнесу. Ми спеціалізуємося на автоматизації бізнес-процесів та всесторонній діджиталізації підприємств.Ми зосереджені на розробці саме цифрових Продуктів. Ми добре знаємо, що неможливо створити щось корисне, успішне чи прибуткове, не розпитавши кінцевих користувачів про їхні потреби та не узгодивши їхні потреби з реальними бізнес-цілями. Ось чому ми відрізняємо класичну розробку програмного забезпечення від розробки Продуктів.Також, маючи досвід у розробці власних Продуктів, ми є не тільки постачальником, але й часто технічним радником наших клієнтів, що є однією з наших головних переваг.
  Кількість спеціалістів: 40
  Офіси компанії в Україні: КиївПредставництва у світі: Великобританія, США

 • Спеціалізація

  Enterprise DevelopmentWeb Application DevelopmentML and AI DevelopmentDevOps Services & Consulting Quality Assurance Services Product Design, UX/UI Technical audit (TA) Start-Ups MVPCommunication Platforms and Applications

 • Контакти

  Телефон:Україна: +38 095 357 6276
  Великобританія:
  +44 773 373 8237
  США:
  +1 877 807 0077
  Електронна скринька:
  ecaps.ximatad%40eciffo.tnorf

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:
  https://www.datamix.space/

  Компанія у соціальних мережах:
  https://www.facebook.com/datamix.space
  https://www.linkedin.com/company/data-mix-fo/

Illustration
 • Про компанію

  InBase — провідний український розробник програмного забезпечення та системний інтегратор.Ми працюємо на ринку більше 12 років і маємо компетенції та ресурси для реалізації проекту будь-якого рівня складності: від системних рішень для малого та середнього бізнесу, великих організацій зі складною ієрархічною структурою та філіями до високоефективних інформаційних систем в національному масштабі.Наші розробки враховують новітні методи організації та управління ІТ-проєктами, включаючи організаційну структуру та бізнес-процеси.Протягом багатьох років ми розробили багато рішень з управління документами для приватних та державних установ.Ми маємо унікальний досвід інтеграції в різні галузі: банківська справа та фінанси, енергетика, промисловість. Ми працюємо як в Україні, так і в низці країн СНД.
  Кількість спеціалістів: 70
  Офіси компанії в Україні: Київ

 • Спеціалізація

  Сервіси:Розробка ПЗАвтоматизація бізнесуЕлектронний архівІнтеграція з існуючим корпоративним софтом Розроблення технічної документації для ІТ-рішень Модернізація та оптимізація корпоративної ІТ-системиПродукти:Система автоматизації корпоративного електронного документообігу Megapolis.DocNet
  Low-code система автоматизациї бізнес-процесів Scriptum BPM
  Сервіс підписання електронних документів та обміну ними Deals

 • Контакти

  Телефон: +38 044 323 0086
  Електронна скринька:
  au.moc.esabni%40ofni

 • Веб-сайт і соц.мережі

Illustration
 • Про компанію

  Intetics є провідною світовою технологічною компанією, яка впроваджує розробку програмного забезпечення, роботу з розподіленими професійними командами, оцінку якості програмних продуктів та «all-things-digital» рішення, побудовані за допомогою SMAC, RPA, AI/ML, IoT, blockchain та GIS/UAV/ LBS-технологій.
  Спираючись на власні запатентовані новаторські бізнес-моделі Offshore Dedicated Team® та Remote In-Sourcing®, вдосконалену Technical Debt Reduction Platform (TETRA) та чітко вимірюваних SLAs для розробки програмного забезпечення, Intetics допомагає інноваційним компаніям скористатися світовими талантами завдяки поглибленій інженерній експертизі, що ґрунтується на фреймворці Predictive Software Engineering.
  Кількість спеціалістів: 800
  Офіси компанії в Україні: Київ, Харків, ОдессаПредставництва у світі: Польща, Білорусь, Німеччина, Великобританія, США

 • Спеціалізація

  Сервіси:Сustom software application developmentDistributed professional teamsSoftware product quality assessmentall-things-digital” solutions built with SMAC, RPA, AI/ML, IoT, blockchain, and GIS/UAV/LBS technologies

 • Контакти

  Телефон: +1 (239) 217-4907
  Електронна скринька:
  moc.scitetni%40scitetni

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:
  https://intetics.com/

  Компанія у соціальних мережах:
  https://www.facebook.com/inteticsglobal/
  https://www.linkedin.com/company/intetics/

Illustration
 • Про компанію

  KindGeek - це компанія амбітних професіоналів, що надає послуги розробки програмного забезпечення повного циклу. Наша основна ідея насправді проста - допомогти розумним людям, підприємцям та компаніям у технічних аспектах їхніх проектів. Ми даємо їм можливість зосередитись на бізнесі, поки ми робимо те, що робимо найкраще - розробку програмного забезпечення.Ми компанія, що орієнтована на людей зі 160 експертами в штаті. Ми віримо, що єдиний спосіб досягти видатних результатів - це робити правильні речі з правильними людьми.
  Кількість спеціалістів: 160+
  Офіси компанії в Україні: ЛьвівПредставництва у світі: Kai tn 1-5M, Tallinn city, Harju county, 10111, Estonia

 • Спеціалізація

  Software Engineering:Web DevelopmentMobile DevelopmentDevSecOpsProduct DesignBlockchainBig DataData ScienceCloud ComputingSupport & MaintenanceAdvisory:Digital TransformationFeasibility StudySoftware AuditQuality Assurance AuditProject Management AssessmentDiscovery PhaseSoftware Architecture DesignCTO as ServiceIndustries: FinTech EdTech HealthCare Retail E-Commerce Media High-load application

 • Контакти

  Телефон: +380 63 308 7950
  Електронна скринька:
  moc.keegdnik%40selas 

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:
  https://kindgeek.com/

  Компанія у соціальних мережах:
  https://www.facebook.com/kindgeek/
  https://www.linkedin.com/company/kindgeek/

Illustration
 • Про компанію

  Mobimill - компанія з розробки програмного забезпечення, мета якої – допомогти успішним компаніям розширити свої технологічні можливості та допомогти стартапам перерости у прибутковий бізнес. З 2016 року наша команда допомагає компаніям підвищувати свою цінність за допомогою наших сервісів розробки пз. Наші послуги покликані підняти ваш бізнес на новий рівень, зменшуючи розрив між вами та висотою успіху, якого ви бажаєте досягти. Ви керуєте своїм бізнесом. Ми – дбаємо про ваші потреби у розвитку.
  Кількість спеціалістів: 20+
  Офіси компанії в Україні: Київ

 • Спеціалізація

  Web App DevelopmentMobile App DevelopmentEnterprise AutomationInternet of ThingsExperience Design

 • Контакти

  Телефон: +380443211123
  Електронна скринька:
  moc.llimibom%40tcatnoc

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:
  https://mobimill.com

  Компанія у соціальних мережах:
  https://www.facebook.com/mobimill
  https://www.linkedin.com/company/mobimill/about/

Illustration
 • Про компанію

  N‐iX є східноєвропейською компанією, яка займається розробкою програмного забезпечення та допомагає компаніям зі всього світу розширювати свої інженерні можливості та розробляти успішні програмні продукти. З 2002 року ми пройшли довгий шлях розвитку і збільшили свою присутність у шести країнах, що охоплюють Європу та США. Маючи понад 1500 спеціалістів, N-iX пропонує експертні рішення в галузі хмарних обчислень, аналізу даних, машинного навчання, бізнес-аналітики, вбудованого програмного забезпечення, Інтернету речей для широкого спектру галузей, зокрема для фінансів, виробництва, ланцюжка поставок, телекомунікацій, енергетики та інших.
  Кількість спеціалістів: 1500+
  Офіси компанії в Україні: Львів, Київ та хаби у Івано-Франківську, Дніпрі, Харкові, Одесі, Вінниці, ЗапоріжжіПредставництва у світі: США, Швеція, Мальта, Польща

 • Спеціалізація

  СЕРВІСИ:Cloud-Native ServicesSoftware Product DevelopmentSoftware QA & TestingMobile Application DevelopmentGame Development, Art Production & VRSAP & OpenText Professional ServicesCenters of ExcellenceProduct Discovery PhaseDedicated Development TeamTechnical SupportЕКСПЕРТИЗА:Cloud SolutionsMachine Learning and AIBig DataBusiness IntelligenceEnterprise VR ProductionEmbedded SoftwareUI/UXEnterprise Content Management
  тощо
  ІНДУСТРІЇ:TelecomHealthcareFintechManufacturingLogistics and Supply ChainRetailAgritechEnergy & Utilities

 • Контакти

  Телефон:
  +38 032 229 57 67
  Електронна скринька:
  moc.xi-n%40tcatnoc

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:www.n-ix.com Компанія у соціальних мережах: https://www.facebook.com/N.iX.Companyhttps://www.linkedin.com/company/n-ix/

Illustration
 • Про компанію

  ОpenGeeksLab - це більше, ніж команда розробників. Ми знаємо все, що потрібно для ІТ-рішень: дотримання термінів, безпека та прозорість процесів розробки. Ми починаємо створювати додаток з нуля з аналізу та планування всіх етапів, щоб ваш бізнес працював і приносив гроші. Наша філософія полягає у тому, щоб запропонувати вам конкретні рішення, а не лише технології.
  Кількість спеціалістів: 70+
  Офіси компанії в Україні: Запоріжжя, Дніпро

 • Спеціалізація

  Software Technology SolutionsDigital TransformationEngineering ServicesUX/UI DesignData Science ConsultingTechnology Consulting

 • Контакти

  Електронна скринька: moc.balskeegnepo%40ofni

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:opengeekslab.com  Компанія у соціальних мережах: https://www.facebook.com/openGeeksLab/ https://www.linkedin.com/company/opengeekslab/

Illustration
 • Про компанію

   RNC - компанія з розробки програмного забезпечення, яка перетворює бізнес-ідеї у високоякісні технічні рішення для малого бізнесу, середнього бізнесу та підприємств. Ми спеціалізуємося на галузях Fintech, Healthcare, Education, Smart City та E-Commerce, забезпечуючи повний цикл розробки та підтримки.
  Кількість спеціалістів: 20 Офіси компанії в Україні: ЗапоріжжяПредставництва у світі: Ірландія

 • Спеціалізація

  Сервіси:Web DevelopmentMobile DevelopmentDevOps EngineeringUX, UI DesignIT ConsultingProject ManagementQuality AssuranceІндустрії:FinTechHealthcareEducationSmart CityE-Commerce

 • Контакти

  Електронна скринька:moc.edocnllor%40olleh

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:https://rollncode.com Компанія у соціальних мережах: https://www.linkedin.com/company/rollncodehttps://www.facebook.com/rollncode

Illustration
 • Про компанію

  Компанія Tocan Solutions є національним розробником програмного забезпечення для вирішення завдань в управлінні ланцюгами поставок. Наші флагманські продукти - системи управління складом і територією, система управління транспортом, управління ремонтами і технічним обслуговуванням, а також рішення з розпізнавання об’єктів. У наших продуктах використовуються передові технології - штучний інтелект, комп'ютерний зір і блокчейн. Завдяки якісним рішенням, відмінно підібраною команді впровадження та конкурентною ціною, нашими клієнтами стали вже понад 150 компанії в Україні і за її межами.
  Кількість спеціалістів: 40
  Офіси компанії в Україні: Київ, ХарківПредставництва у світі: Словакія

 • Спеціалізація

  Спеціалізація:AIMLComputer VisionПродукти:TMSWMSYMS

 • Контакти

  Телефон: +380504698882Електронна скринька: au.moc.nacot%40selas

 • Веб-сайт і соц.мережі

  Веб-сайт:https://tocan.com.ua/ Компанія у соціальних мережах: https://www.facebook.com/tocansolutions/ https://www.linkedin.com/company/tocan.eu/

Illustration
 • Про компанію

  UDS розробляє та впроваджує автоматизовані програмні рішення для оптимізації роботи Microsoft Dynamics 365, допомагаючи компаніям ефективно керувати всіма бізнес процесами та зростати в конкурентному плані.Компанія є Silver Partner Microsoft.З 2016 року при компанії функціонує власна академія Dynamics Education по підготовці MS Dynamics Developers and Consultants, яка випустила більше 200 кваліфікованих спеціалістів. Наша місія - надати досконалі інструменти та готові кейси для вирішення проблем користувачів, а також якісний персоналізований сервіс. Кількість спеціалістів: 60+
  Офіси компанії в Україні: Київ Представництва у світі: Великобританія, Кіпр

 • Спеціалізація

  Microsoft Dynamics 365

 • Контакти

  Телефон: +38 095 383 9341
  Електронна скринька:
  smetsys.sdu%40ofni

 • Веб-сайт і соц.мережі