Українська панель на GIANT Health у рамках Великого Роуд-шоу

Українська панель на GIANT Health у рамках Великого Роуд-шоу

У рамках Великого Роуд-шоу, що проходить з 30 листопада до 7 грудня у Лондоні, українські технологічні компанії представляють свої кейси та шукають нових британських клієнтів на провідному локальному  фестивалі інновацій у галузі охорони здоров’я GIANT Health

Захід передбачає окремі Hospital Show, Mental Health Tech Show та Digital Pharma Show,  які об’єднують спікерів-експертів світового рівня з Barts Health NHS Trust, Oxford University, The Royal College of Psychiatrists, Janssen UK, тощо. GIANT'S PITCHING TO INVESTORS 2022 збирає щороку ключових інвесторів індустрії.

6 грудня на Digital Pharma Show відбулася окрема українська панель «Як війна стимулює цифрову трансформацію системи охорони здоров’я в Україні». Компанії учасниці IT Export Alliance - спільного проєкту Асоціації IT Ukraine та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” - ComputoolsKindGeekCoax SoftwareDevlight поговорили про нові виклики та завдання, які постають в HealthTech під час війни, ключові трансформації системи охорони здоров’я на основі діджиталізації. Учасники дискусії поділились своїми кейсами та технологічним рішенням. Дискусію модерував Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації IT Ukraine.

"У воєнний час галузь охорони здоров’я набуває особливого значення, перед нею постають нові виклики. Головним пріоритетом є порятунок життів, надання необхідної допомоги та лікування населенню. Цифровізація та технологічні рішення дозволяють нормально функціонувати всій системі, суттєво трансформуючи її.

Попри війну український сектор HealthTech продовжує розвиватися та пропонує широкий спектр цифрових продуктів і послуг. Основні напрямки – цифрова фармацея, автоматизація процесів у лікарнях, VR-технології в реабілітаційній практиці, нейрофідбек-терапія, технічні розробки у сфері протезування, психічне здоров’я та психологічна допомога,"
- підкреслив Костянтин Васюк.

Нагадаємо участь в конференції є частиною програми Роуд-шоу у Лондоні для українських малих та середніх ІТ-компаній, яке Асоціація організувала спільно з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», нацпроєктом Дія.Бізнес та за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, з метою виходу українського технологічного бізнесу на нові міжнародні ринки.

За підсумками Роуд-шоу ми проведемо 9 грудня о 15:00 в онлайн форматі відкриту прес-конференцію, на яку запрошуються представники медіа, бізнесу, держави та всіх зацікавлених. Акредитовані журналісти матимуть можливість поставити свої питання під час трансляції, а також направити їх заздалегідь через форму реєстрації. Мова заходу - українська.